Sporti

Shikojeni live ndeshjen Real Madrid- Bayern Munich (VIDEO)

04/18/2017 20:06
nga:Y K

Real Madrid edhe Bayern Munich sonte luajnë ndeshjen e kthimit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshje starton në ora 20-45 në Santiago Beranbeu shkruan GazetaBlic.com

Për ta parë ndeshjen kliku këtu.

07/20/2017 11:30

Momenti emocionues kur Alvaro Morata përshëndeti trajnerin dhe lojtarët (FOTO)