Geek

Samsung Galaxy A7 me kamerë fantastike (Video)

03/11/2017 11:23
nga:Gazeta Blic

Samsung Galaxy A7 do të jetë perfekt për ata që i pëlqejnë fotografitë e bukura.

Galaxy A7 vjen me ekran Super AMOLED të madhësisë 5.7 inçësh dhe rezolucion prej 1080×1920 pixel. Galaxy A7 paketim ka një procesor Exynos 7880, 3GB RAM memorie dhe kapacitet të baterisë me 3600mAh.

Kamera e pasme me sensor 16MP, me autofokus dhe LED blic. Kamera e përparme është gjithashtu e tillë, që do të thotë se është një avantazh i madh për fotot selfi.

04/23/2018 13:40

Ky djalosh i mbijetoi sulmit të peshkaqenit, ariut dhe të gjarprit