Showtime

Ruhuni kur të acaroni Encën, ja çka mund t’iu ndodhë! (Foto)

09/13/2017 22:31
nga:F.B

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke marrë shënjestër në poligonin e qitjes.

Në këto foto ajo shfaqet mjaft ndryshe dhe gjithashtu e sigurt në vete. Kështu që kujdes kur të acaroni Encën! / Express

11/22/2017 22:58

Harrojeni Encën, shoqja e saj do t’ua heqë trurin!