Lajme

Rrokulliset vetura në rrugën Prishtinë-Ferizaj, ka edhe të lënduar (Foto)

10/05/2017 18:36
nga:M H

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, përkatësisht tek fshati Babush.

Në fotografitë e siguruara nga Periskopi shihet se si një makinë është rrokullisur në lëndinë.

Policia ka arritur menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërkohë që raportohet edh për të lënduar.

 

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes thonë se në këtë vijë rrugore ndodhin shumë shpesh aksidente komunikacioni.

10/17/2017 10:17

Aksident në Podujevë, vetura ndeshet me një kioskë dhe më pas rrotullohet!