Showtime

Ronela Hajati më seksi se kaq s’është shfaqur kurrë! (Foto)

05/19/2017 21:32
nga:N S

Është ndër këngëtaret që ka format më të hajthme trupore dhe këtë nuk heziton ta shfaqë.
Ronela Hajati prezantohet gjithmonë joshëse, por më atraktive se në fotografinë e fundit s’e kemi parë.
E veshur me një fustan të zi dhe me gete rrjetë të trendit të fundit dhe me flokët e rregulluara si një protagoniste e ‘Moulin Rouge’, këngëtarja nuk i lë shumë imagjinatës.
Së fundmi ajo është përfolur shumë për një lidhje dashurie me reperin Young Zerka, mirëpo një gjë të tillë nuk e ka konfirmuar duke thënë se janë thjesht miq!

05/21/2018 18:40

U kap mat me Ronelën në Santorini, flet Young Zerka