Ronaldo turpërohet keq në stërvitjen e Realit (VIDEO)

11 January 2017, 23:35

Ronaldo turpërohet keq në stërvitjen e Realit (VIDEO)

Cristiano Ronaldo është turpëruar në stërvitjen e fundit të Realit.

Ylli portugez, i cili këtë javë u shpall futbollisti më i mirë i vitit nga FIFA, është turpëruar në stërvitje me klubin madrilen.

Shikojeni si e turpëron mbrojtësi Fabio Coentrao Ronaldon më poshtë:

Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika

Foto dhe Video e Dites