Sporti

Ronaldo largohet nga Reali, shikoni çfarë ka bërë gjiganti evropian (FOTO)

06/18/2017 15:43
nga:L H

Real Madridi dhe Bayern Munchen po mendojnë shkëmbimin e dekadës.

Kërkesa për largim nga Cristiano Ronaldo ka bërë që drejtuesit e Realit të shikojnë alternativat në treg.

Një lojtar shumë i kërkuar nga Reali gjatë viteve të fundit ka qenë sulmuesi Robert Lewandowski.

Sipas “Don Balon”, Bayerni do t’i propozojë Realit shkëmbimin mes Lewës dhe Ronaldos, ndërsa ofertës mund t’ia shtojë edhe disa miliona

09/23/2017 18:10

Ceballos ia siguron tri pikë Real Madridit (Video)