Sporti

Ronaldo ka vetëm një mik të mbetur në Real Madrid pas largimit të Jamesit (FOTO)

07/14/2017 21:08
nga:Gazeta Blic

Momente jo të lehta për Cristiano Ronaldo te Real Madridi.

Portugezit i ka mbetur vetëm një shok te skuadra mbretërore sipas Marca.

Pas largimit të Pepes, Fabio Coentraos dhe së fundi James Rodriguezit, Ronaldos i ka mbetur vetëm një mik në ‘Santiago Bernabeu’.

Bëhet fjalë për Marcelon, me të cilin Ronaldo është shumë i afërt në stërvitje, e po ashtu edhe gjatë festimit të golave gjatë ndeshjeve.

02/19/2018 09:58

Tronditet Reali, lojtari i cili e vendosi sfidën në Madrid, nuk luan përballë PSG