Sporti

Ronaldo ka një lajm të mirë për tifozët e Realit

06/18/2017 21:22
nga:Gazeta Blic

Ronaldo mund të ndryshojë mendimin, pasi ka thënë se do të flas më gjerësisht me trajnerin Zidane.

Cristiano Ronaldo i ka thënë trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, se dëshiron që ta lë Spanjën, pasi që nuk është i lumtur me trajtimin e tij nga ky vend, sipas Cope.

Superylli portugez, që është lidhur me një kalim në Manchester United dhe Paris Saint-Germain, i ka thënë Zidane se nuk ka ndonjë ofertë specifike për të kaluar tek ndonjë klub tjetër.

Ronaldo, megjithatë, ka pranuar që të bisedojë më gjatë me Zidane, pas fundit të Kupës së Konfederatave në Rusi.

04/25/2018 22:56

Bayern Munich – Real Madrid, notat e lojtarëve