Sporti

Ronaldo hap një biznes të ri (FOTO)

03/13/2017 20:01
nga:L H

Ylli i Real Madridit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldo, e ka hapur një biznes të ri.

Portugezi ka marrë pjesë në inaugurimin e fitnesit të tij në qytetin Lineal.

Më poshtë mund ti shikoni fotografitë e inaugurimit:

pas ti

04/25/2017 20:24

Befason Xavi, kjo çfarë ka thënë për Ronaldon nuk do t’iu pëlqejë tifozëve të Barcelonës (FOTO)