Sporti

Ronaldo golin që ia shënoi Betisit, ia dedikoi kësaj bukuroshe (FOTO)

03/13/2017 14:48
nga:Y.K

Real Madrid fitoi përballë Real Betisit në qerekin e fundit fal golit të Sergio Ramos.

Por mbrëmë e pranishme në stadiumin “Santiago Bernabeu” ishte edhe Georgina Rodriguez e dashura e portugezit Cristiano Ronaldo transmeton GazetaBlic.com

Ylli i Real Madrid-it i cili shënoi golin e barazimit pikërisht golin ia dedikoi 21 vjeçarës zeshkane shkruan Daily Mail, transmeton GazetaBlic.com

04/20/2018 19:14

Ja edhe sa gola i duhen Salahit për ta thyer rekordin e Ronaldos dhe Suarezit