Uncategorized

Reali pa dy super yje përballë Sevillas

01/11/2017 12:48
nga:Gazeta Blic

Real Madrid nuk do të jetë i kompletuar për duelin ndaj Sevillas në Copa del Rey.

James Rodriguez dhe Isco nuk kanë stërvitur sot me ekipin e Real Madridit.Andaj, dy mesfushorët nuk pritet të jenë në dispozicion të ekipit për duelin e së enjtes, raportojnë mediat spanjolle.

James ka shfaqur formë të mirë në ndeshjet e fundit dhe mund të shpresonte për një paraqitje si titullar, përcjell “lajmi.net”.Por, në mungesë të tyre, nga minuta e parë pritet të luajë Marco Asensio.

 

02/17/2018 09:29

Nga Hazard e deri tek Neymar, Real Madrid mund të shpenzoj 600 milionë funte verës