Sporti

Reali në epërsi, shikoni çfarë goli ka shënuar Ronaldo (VIDEO)

09/13/2017 21:02
nga:L H

Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Apoelit. Për 1:0 shënoi Cristiano Ronaldo në minutën e 12’të.

09/21/2017 23:17

“Reali ka lojtarin më të mirë në botë dhe Benzeman, nuk i duhet tjetër sulmues”