Sporti

Reali me dy mungesa të mëdha në ndeshjen me Athletic Bilbaon (FOTO)

03/17/2017 17:36
nga:L H

Real Madridi do të ketë mungesa në mbrojtje për ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos.

Real Madridi ka mbetur stërvitjen e fundit para ndeshjes me Athletic Bilbaon, e cila luhet të shtunën nga ora 16:15.

Në këtë stërvitje kanë munguar dy mbrojtësit portugez, Pepe dhe Fabio Conetrao, shkruan e përditshmja sportive madrilene, ‘Marca’.

Pepe është lënduar në ndeshjen ndaj Napolit dhe nuk do të udhëtojë me ‘Los Blancos ‘për në San Mames.

Realit në këtë takim do t’i mungojë edhe Raphaël Varane, i cili është i lënduar në ndeshjen ndaj Valencias.

04/25/2017 20:24

Befason Xavi, kjo çfarë ka thënë për Ronaldon nuk do t’iu pëlqejë tifozëve të Barcelonës (FOTO)