Sporti

Real Madrid – APOEL, formacionet zyrtare

09/13/2017 20:16
nga:Gazeta Blic

Real Madrid dhe APOEL takohen sonte në Ligën e Kampionëve.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Real Madrid: Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kovacic, Modric, Isco; Bale, Ronaldo.

APOEL: Pas pak.

11/20/2017 16:12

Lojtarët e ftuar nga Zidane për ndeshjen ndaj Apoelit, mungon kryesori