Sporti

Reagon shpejt Barcelona, barazon Suarez (VIDEO)

03/19/2017 21:23
nga:Gazeta Blic

Luis Suarez ka barazuar në 1-1 rezultatin për Barcelonën përballë Valencias, në minutën e 35 të takimit.

04/20/2018 19:14

Ja edhe sa gola i duhen Salahit për ta thyer rekordin e Ronaldos dhe Suarezit