Lajme

Ramushit i humb fjalimi (VIDEO)

09/09/2017 22:21
nga:Gazeta Blic

Pas zgjedhjes në postin e kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj i emocionuar mbeti për një kohë duke kërkuar fjalimin, të cilin mezi e gjënë mes shumë fletëve që kishe në vendin ku qëndronte më parë ulë, raporton KP.

Më poshtë mund të shihni pamje nga kjo ngjarje:

01/16/2018 16:48

Maloku tregon se kush mund ta ketë vrarë Ivanoviçin, dhe paralajmëron se çka mund të ndodh në Kosovë pas kësaj vrasje!