Sporti

Ramush Haradinaj me urim special për xhudistet kosovare dhe trajnerin Driton Kuka (FOTO)

04/20/2017 20:38
nga:Gazeta Blic

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka uruar Majlinda Kelmendin dhe Nora Gjakovën.

Haradinaj i ka quajtur dy xhudistet pejane si krenaria e shqiptarëve.

Ai falënderoi edhe trajnerin Driton Kuka për dedikimin special.

Ky është shkrimi i plotë i Haradinajt:

“Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, janë nderi dhe kranaria e shqiptarëve!
Janë inspirimi im!
Toni Kuka, Majlinda dhe Nora, sot ma keni rrit zemrën!
Ja u paça borxh dedikimin e fjalët e mira për mua!
Unë besoj në ju dhe në popullin tim!
RH”

03/20/2018 23:19

Haradinaj po kotet në Kuvend, deputeti i VV-së i ka disa fjalë rreth kësaj!