Showtime

Puthja e parë e çiftit menjëhere pas kurorëzimit (FOTO)

09/10/2017 20:31
nga:D.I

I pari i Tiranës, Erion Veliaj ka qenë ai që ka kurorëzuar çiftin Marina dhe Geti.

E menjëherë pas kurorëzimit çifti ka shkëmbyer puthjen e parë.

 

03/17/2018 09:47

Ky është qeni më i madh në botë, peshon 80 kilogramë dhe ka trupin dy metra