Showtime

Publikohen fotot e dasmës së modeles me themeluesin e Snapchat-it (Foto)

07/17/2017 10:12
nga:N S

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel.
Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar në mesin e të cilëve miq dhe familjarë.
Edhe pse ndër dasmat më të komentuara në mediat botërore, çifti mbajti private momentet duke i publikuar tash disa prej këtyre momenteve për Vogue.
Aktorja 34 vjeçare shfaqet e magjishme në një fustan të bardhë, tekas shkëlqen në krah të bashkëshortit.

02/09/2018 17:06

Kujdes! Këto janë gabimet që duhet ti shmangni në Snapchat