Lajme

Princi Williams arrin në Poloni bashkë me familje (FOTO)

07/17/2017 19:19
nga:D.I

Kate Middleton është fotografuar duke mbajtur princeshën Charlotte në krahë, derisa Princi William është parë duke ecur për dore me princin George, pasi kanë arritur në turneun e tyre në Varshavë të Polonisë.

Familja mbretërore u përshëndet nga Presidenti Andrzej Duda dhe Zonja e Parë Agata Kornhauser-Duda në pallatin presidencial në ditën e parë të vizitës së tyre zyrtare, transmeton Klan Kosova.

Zonja e Parë e Polonisë u bë krye-lajm javën e kaluar pasi u shfaq në një video që dukej sikur po përpiqej të shmangej nga një shtrëngim duarsh me Presidentin amerikan Donald Trump, gjatë udhëtimit të tyre në Poloni.

05/11/2018 14:01

Në këtë shtet deputetët zvogëlojnë rrogat e tyre