Cool

Policja kryen marrëdhënie në makinën e patrullës, pamjet përfundojnë në faqen pornografike

04/21/2017 10:15
nga:D.I

Një video e postuar në një faqe pornografike ka demaskuar një police irlandeze, e cila kishte kryer marrëdhënie seksuale në makinën, me të cilën patrullonte.

Edhe pse fytyra e saj nuk shfaqej plotësisht në videon e postuar, kolegët e saj kanë mundur ta identifikojnë.Videoja është duke bërë xhiron e rrjeteve sociale, por e përditshmja “Mirror” shkruan se policja vazhdon të jetë ende në shërbim edhe pse është cilësuar si një goditje shumë e madhe për policinë britanike.

10/11/2017 23:55

Hajnat mundohen t’ia vjedhin çantën, ajo e nxjerrë armën dhe e vret në vend njërin prej tyre! (Video, 18+)