Sporti

Pique tregohet i sinqertë pas ndeshjes: Kjo ishte skuadra më e mirë (FOTO)

04/19/2017 23:32
nga:Gazeta Blic

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique tha se Juventus ka qenë skuadër më e mirë dhe ju dëshiron suksese deri në fund.

“Ata ishin më të mirë, unë ju dëshiroj fat deri në fund”, tha Pique pas ndeshjes.

Kujtojmë se Juventus e eliminoi Barcelonën në çerekfinale, fal fitores në ndeshjen e parë 3:0, pasi ndeshja e sontme përfundoi baras 0:0.

11/21/2017 16:13

Befason Chiellini: Kam qenë tifoz i Milanit, ky ishte idhulli im