Sporti

Pique tregohet i sinqertë pas ndeshjes: Kjo ishte skuadra më e mirë (FOTO)

04/19/2017 23:32
nga:L H

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique tha se Juventus ka qenë skuadër më e mirë dhe ju dëshiron suksese deri në fund.

“Ata ishin më të mirë, unë ju dëshiroj fat deri në fund”, tha Pique pas ndeshjes.

Kujtojmë se Juventus e eliminoi Barcelonën në çerekfinale, fal fitores në ndeshjen e parë 3:0, pasi ndeshja e sontme përfundoi baras 0:0.

09/25/2017 13:02

Arbitrit e Kosovës ndajnë drejtësinë në Ligën e Kampionëve