Cult

Përfundon mozaiku me fara i Rita Orës (FOTO)

05/16/2017 06:18
nga:Gazeta Blic

Alkent Puzhegu porsa e ka përfunduar mozaikun me fara të këngëtares kosovare Rita Ora.

Më herët, Klan Kosova kishte raportuar për synimin e Puzhegut për ta thyer rekordin botëror të Guiness dhe si duket ai ia ka arritur shpejt këtij qëllimi.

10/16/2017 21:25

Tërbon këngëtarja shqiptare, i nxjerr të gjitha në shesh…