Lajme

Përfundon mbledhja e kryesisë së PDK-së

05/19/2017 18:13
nga:Gazeta Blic

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës ka përfunduar mbledhjen e saj, por ende askush zyrtarisht nuk iu ka drejtuar mediave.

Derisa, Latif Gashi ka thënë se vullnetarisht ka hequr dorë nga kandidimi, ish deputeti Nait Hasani nuk ka treguar nëse do të jetë pjesë e listës së këtij subjekti, duke thënë se me rëndësi është që të fitojë PDK-ja.

10/20/2017 23:41

Sabiha Shala mbyllë fushatën me një fjalim emocional dhe një mesazh briliant për qytetarët e Pejës dhe gjithë Kosovës