Sporti

Përfundimtare, e ardhmja e Iscos te kjo skuadër

03/16/2017 17:46
nga:L H

Isco nuk do të largohet nga Real Madrid.

“Fichajes.net” jep lajmin e madh për tifozët e klubit të Real Madridit. Mesfushori Isco, nuk do të largohet nga “Santiago Bernabeu”.

Klubi i ka përgatitur rinovimin mesfushorit, i cili thuhet që është bindur ta pranojë atë.

Reali e konsideron Iscon si një futbollist me të ardhme të madhe dhe ai pëlqehet shumë edhe nga tifozët.

08/19/2017 15:51

Kush e dëshiron Asension ja sa para duhet të paguaj