Showtime

Për çfarë po ngrehin dolli Anita, Ramushi e Daut Haradinaj? (FOTO)

03/20/2017 08:37
nga:R A

Mbrëmë për vizite tek Ramush Haradinaj ishin dy personat më të afërt të tij, vëllai Dauti dhe bashkëshortja e tij Anita.

Si familja pas shumë bisedave që kanë pasur, kanë ndarë pak kohë për të shkrepur një fotografi të cilën e kanë ndarë edhe me fansat e tyre në rrjetet social, transmeton GazetaBlic.com

Përveç kësaj, familja Haradinaj duket se kanë pasur një arsye për të ngritur dolli, e për të cilën ende nuk është bërë e ditur, gjithë ketë e tregon më mirë edhe fotografi që Anita ka bërë publike në Facebook.