Showtime

Pendohet Anxhela Martini…këto foto flasin shumë për të (Foto)

08/10/2017 14:35
nga:R A

Ndonëse vetëm pak kohë më parë përmes vëllait të saj modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka bërë të ditur se e ka braktisur karrierën, sërish nuk harron të ekspozojë hiret prej modeleje.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një video ku shfaqet përpara pasqyrës e veshur me një palë bikini të bardhë, ku duken format e saj më provokuese se kurrë. Ndoshta Anxhela po e rimendon edhe njëherë lënien e karrierës.

12/12/2017 21:43

Anxhela Martini u martua dhe ne e morëm vesh shumë vonë!