Lajme

Pasi tregoj se do të hyjë në politikë, Selmanaj flet për koalicionet

05/16/2017 22:34
nga:M H

Driton Selmanaj ka folur rreth koalicioneve në vend
Analisti, Driton Selmanaj në “Click” të RTV21 duke folur rreth koalicioneve të partive në vend ka thënë se koalicionet në vend po ndërtohen mbi bazën se sa janë të përafërta programet e tyre.

Selmanaj po ashtu tha se nëse i shikoni programet e Alternativës, LDK dhe AKR-së i shifni se sa të përafërta janë, shkruan rtv21.tv

Analisti po ashtu tha se LDK e cila kishte përceptimin që ka rënë në përqindje pas koalicionit me PDK, pas mënyrës së rrëzimit të Qeverisë kjo punë iu kthye në benefit pasi që për një kohë të vogël ajo u bë qendër graviteti për partitë në vend dhe njerëzit jashtë.

Ndryshe Driton Selmanaj sot në emisionin “Click” ka treguar se do t’i futet politikës.

04/20/2018 22:08

Anton Quni godet Haradinajn: Kjo është kundërpërgjigja e tij ( Video)