Showtime

Pas fotos nudo, Amber Rose shokon publikun me një video ku… (Video +16)

06/19/2017 14:26
nga:N S

Çmenduritë e Amber Rose nuk kanë fund.

Pas publikimit të fotos nudo dhe e padepiluar, e cila menjëherë u fshi nga Instagrami, ish- striptistja ka publikuar një video tejet provokuese.

E veshur me pantallonat të shkurtra rozë teksa bën “twerk” nën ritmet e këngës “Despacito”, duke ia marrë vëmëndjen e të gjithëve.

When he’s over 6’2, has a big Dick and a lot of money 🤑 Set by @fashionnova #ad

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

09/12/2017 10:30

Amber Rose i tregon të gjitha (Foto)