Showtime

Pa pikën e marres, Besi i dhuron këtë puthje Xhensilës në publik (Foto)

08/13/2017 16:56
nga:N S

Shumë shpejt do të martohen, andaj sa duket e kanë lëshuar edhe më shumë veten në shprehjen e ndjenjave ndaj njëri tjetrit.

Fjala është për Xhensilën dhe Besin, të cilët janë shfaqur në një video bomerang së fundmi, shkruan Indeksonline.

Aty shihet Besi i cili me plot afsh puthë Xhensilën në pjesën më të ndishme.

05/25/2018 09:00

Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj bashkojnë forcat për këngën e re