Showtime

Olta Gixhari krahë për krahë me regjisorin hollivudian në PriFest (Foto)

07/17/2017 23:35
nga:F.B

Aktorja Olta Gixhari përveç një nga vajzave më të bukura në vendin tonë konsiderohet edhe si artiste mjaft e talentuar.

Aktualisht ajo ndodhet në “Prishtina International Film Festival” i quajtur ndryshe PriFest.

Këtë herë ajo ka pozuar me regjisorin e njohur hollivudian Paul Haggis, fitues i dy çmimeve Oscar në kategorinë Bes Picture për dy prodhime të tij kinematografike: “Milion Dollar Baby” dhe “Crush”.

09/04/2017 15:11

Olta Gixhari nuk i lë asgjë imagjinatës, i tregon të gjitha lart e poshtë (Foto)