Sporti

Nuk u transmetua në TV, ja momenti kur tifozi sulmon me thikë Iscon

10/10/2017 11:55
nga:Y.K

Ndeshje mes Izraelit dhe Spanjës mund të kishte përfunduar në një tragjedi.

Pas kësaj ndeshje, katër tifoz të Izraelit janë futur në fushë, ku njërit prej tyre i ka rënë thika në tokë në momentin kur po i afrohej Iscos, shkruan e përditshmja spanjolle “AS”, raporton SYRI.net.

Policia e Izraelit ka reaguar menjëherë duke e arrestuar tifozin që ende nuk e dimë se çfarë synimesh kishte por thika e tij ishte e frikshme.

Kujtojmë që Përfaqësuesja e Spanjës ka festuar kualifikimin në Botërorin “Rusia 2018” me fitore 1-0 ndaj Izraelit.

11/17/2017 17:25

Isco këshillon Perezin ta transferojë lojtarin e Barcelonës, ja për kë bëhet fjalë