Sporti

Nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur pas ndeshjes mes Chiellinit e Suarezit (FOTO)

04/19/2017 23:53
nga:L H

Luis Suarez dhe Georgio Chiellini kanë harruar incidentin që kishin në Kupën e Botës të vitit 2014

Sulmuesi Luis Suarez kishte kafshuar më dhemb Gerogio Chielliniin në Kupën e Botës të vitit 2014, ku uruguaiani ishte dënuar edhe me 4 muaj mos lojë.

Por, ky gjest është harruar nga të dy, pasi në fund të ndeshjes së sotme, Chiellini dhe Suarez kanë ndërruar edhe fanellat.

04/25/2017 20:24

Befason Xavi, kjo çfarë ka thënë për Ronaldon nuk do t’iu pëlqejë tifozëve të Barcelonës (FOTO)