Sporti

Nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur pas ndeshjes mes Chiellinit e Suarezit (FOTO)

04/19/2017 23:53
nga:L H

Luis Suarez dhe Georgio Chiellini kanë harruar incidentin që kishin në Kupën e Botës të vitit 2014

Sulmuesi Luis Suarez kishte kafshuar më dhemb Gerogio Chielliniin në Kupën e Botës të vitit 2014, ku uruguaiani ishte dënuar edhe me 4 muaj mos lojë.

Por, ky gjest është harruar nga të dy, pasi në fund të ndeshjes së sotme, Chiellini dhe Suarez kanë ndërruar edhe fanellat.

09/23/2017 22:42

Spektakolar Dybala, Juventusi shkatërroi Torinon në derbi (Video)