Lajme

“Nuk i frikësohem as Isa Mustafës e as askujt në LDK”

03/20/2017 21:28
nga:Gazeta Blic

Deputetja më e votuar femër në Kosovë, Vjosa Osmani ka thënë se nuk i frikësohet as Isa Mustafës e as askujt në LDK.

Ajo këto komente i bëri në emisionin “Zona B” në Klan Kosova, e pyetur se a mund ta largoj Isa Mustafa nga partia.

“Ajo tha se ky kërcënim i Isa Mustafës është monist, dhe se shkon përtej asaj”, tha ajo, raporton Gazeta Blic.

Sipas saj, kjo logjika e kërcënimit dhe e linçimit është nga dita e parë e kësaj qeverie.