Sporti

Nuk është vetëm Sergio Ramos, ja kush janë kapitenët e tjerë të Realit (Foto)

09/11/2017 22:54
nga:L H

Sergio Ramos është kapiteni i Real Madrid por, si çdo skuadër edhe Reali ka zv/kapitenët e tij.

I dyti pas mungesës së Ramos është mbrojtësi Marselo dhe më pas vijnë Cristiano Ronaldo dhe Karim Benzema.

09/22/2017 22:00

De Biasin e pret ferri qysh nesër në La Liga, këtë kundërshtarë as në ëndërr nuk e ka dëshiruar (FOTO)