Sporti

Notat e lojtarëve: Barcelona – Valencia, notë e “çmendur” për Leo Messin (FOTO)

03/19/2017 22:53
nga:Gazeta Blic

Leo Messi ishte i jashtëzakonshëm në fitoren e Barcelonës.

Messi pati një nga paraqitjet më të mira të sezonit me Barcelonën, në ndeshjen të cilët katalanasit e fituan me rezultat 4:2 përballë Valencias në kuadër të La Ligas, transmeton Gazeta Blic

Messi realizoi dy nga golat e Barcelonës në këtë ndeshje, dhe mori notën e lartë 9.9 për paraqitjen e jashtëzakonshme të tij në këtë ndeshje.

Më poshtë mund t’i shihni vlerësimet e të gjithë futbollistëve nga ky takim. /Gazeta Blic/

04/20/2018 12:48

Rekordi i ri që mund të thyhet nga Messi