Noizy lë ‘qelinë’, rikthehet me foto!

10 January 2017, 21:39

Noizy lë ‘qelinë’, rikthehet me foto!

Arrestimi i Noizit ka zgjatur vetëm një natë.
Mesa duket reperi është lënë i lirë dhe mund të lëvizë lirisht në rrugët e vendit.

Vetë Noizy ka publikuar një foto në SnapChat me mbishkrimin Tirana.

 

Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika

Foto dhe Video e Dites