Showtime

Një Dua më ndryshe, shpalos gjoksin e këmbët si asnjëherë më parë (FOTO)

04/16/2017 12:22
nga:R A

Këngëtarja Dua Lipa ka sjelle një fotografi shumë më ndryshe se zakonisht.

Ajo kishte evshur një fustan që i vë në pah shumë linjat e saj seksi që ka, transmeton Gazetablic.com

Këmbët dhe gjoksi i Duas vihen në pah, dhe duket aq provokuese sa ska më!

05/26/2018 22:45

Befasia e radhës, Dua me babain e vëllanë shfaqen kuq e zi nga stadiumi i Kievit