Showtime

Nera, ja çka i thotë Arianës nga Amerika (Foto)

09/13/2017 15:25
nga:N S

Nera Fejzullahu nuk ndalet së komplimentuari nusen e saj. Paraqitja e Arianës në dasmën e Getit, ishte ajo që më së shumti i la përshtypje Nerës, përcjell ORAinfo.

 

Ajo edhe nga Amerika ku shihet se aktualisht është duke qëndruar, e ka përcjellur Ermalin dhe Arianën se si janë dukur në një dasmë, e cila bëri bujë ne media.
Natyrisht, ajo ka dashur që Ariana të shkëlqejë në këtë mbrëmje.
Ja çka shkruan Nera për çiftin Ermal-Ariana.

03/15/2018 19:06

Jo vetëm Ariana, por sa i përket veshjes hiç nuk ia lë keq as vjehrra e saj, Nera (Foto)