Sporti

Në këtë ditë në vitin 2009 Liverpool- Arshawin, përfundoi 4-4 (VIDEO)

04/21/2017 14:09
nga:Y.K

Më 21 Prill 2009, në Premierligën angleze ishte zhvilluar një nga ndeshjet më spektakolare që ka ndodhur ndonjëherë në këtë ligë.

Liverpool ishte përballur më skuadrën  e Arsenalit, po në atë ndeshje për veç shkëlqimit të Fernando Torres dhe Benayoun të cilët shënuan nga dy gola i gjithë ndeshja tjetër i takoi rusit Andrey Arshawin i cili shënoi plotë katër herë në portën e Pepe Reinas shkruan GazetaBlic.com

GazetaBlic.com sjell edhe njëherë golat nga ajo ndeshje e jashtëzakonshme./GazetaBlic.com

05/26/2018 13:11

Nëse sonte Reali e fiton Champions Ligën, Ronaldo do ta barazonte Barcelonën me tituj