Showtime

Ndërron jetë këngëtari kosovar (Foto)

07/17/2017 17:57
nga:F.B

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/argëtuese, Mentor Ejupi ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Shkaqet e vdekjes së Ejupit ende nuk dihen, shkruan Indeksonline.

Ejupi tash e sa vite jetonte në Gjermani, dhe ishte tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare.

05/25/2018 08:31

Kënaqej në diskotekat gjermane duke paguar me 50 euro false, dënohet shqiptari