Sporti

Napoli – Real Madrid, shikoni çfarë ndodhi mes tifozëve dhe Ronaldos (VIDEO)

03/08/2017 17:07
nga:L H

Cristiano Ronaldo mbrëmjen e djeshme me Napolin pati një punë jo të lehtë, pasi i gjithë stadiumi e vërshëllente në momentin kur ai prekte topin.

Por, portugezi nuk brengosej për vërshëllimat ndaj tij, të paktën kështu lë të kuptohet gjesti që bëri ndaj tifozëve në “San Paolo”.

Shikoni reagimin e Ronaldos ndaj tifozëve në videon më poshtë:

08/16/2017 18:51

Shpërthen Ronaldo: Shikoni çfarë ka shkruar në Instagram për dënimin me pesë ndeshje (FOTO)