Lajme

Mustafa: Vullnetin e popullit të Kosovës për të ecur përpara nuk mund ta ndal askush

06/09/2017 00:13
nga:D.I

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa ka thënë se vullnetin e popullit nuk mund ta ndal askush.

Ai ka përmendur edhe emrat e disa vendeve të Kosovës si Ferizaji, Lipjani, Kaçaniku, Hani i Elezit dhe Prishtina të cilat e kanë thënë fjalën e tyre sipas Mustafës, përcjell Gazeta Blic.

“Vullnetin e popullit të Kosovës për të ecur përpara nuk mund ta ndal askush”, ka shkruar Mustafa në Facebook.

Ja postimi i plotë i Isa Mustafës:

“Vullnetin e popullit të Kosovës për të ecur përpara nuk mund ta ndal askush.
Ferizaji, Lipjani, Kaçaniku, Hani i Elezit dhe Prishtina e thanë sot solemnisht fjalën e tyre!
Fitorja historike e Koalicionit të Shpresës, në krye me LDK-në, do ta rimëkëmb çdo cep të Atdheut tonë!
#BashkëTëVendosur
#PërKosovënQëDuam”

04/23/2018 21:41

Vjen përgjigja e GDP-së për ftesën e Veselit dhe Mustafës