Lajme

Mustafa premton se Rahovecin e Malishevën do t’i kthejë në rajonin e Prizrenit

06/05/2017 14:18
nga:M H

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa në një tubim me qytetarë në Malishevë ka premtuar se Rahovecin edhe Malishevën do t’i kthejë në rajonin e Prizrenit, njofton Klan Kosova.

Në ndërkohë që kandidati për kryeministër i koalicionit LDK, AKR dhe Alternativa, Avdullah Hoti po në këtë tubim ka thënë se më 11 qershor qytetarët vendosin ose për NATO-n, ushtrinë e Kosovën e zhvilluar ose zgjedhin izolimin.

07/20/2017 19:13

Lekaj: Ende s’kemi vendosur se kush do të shkojë nga AAK te Presidenti