Sporti

Munir e ndëshkon Barcelonën, u kërkon falje tifozëve në “Camp Nou” (VIDEO)

03/19/2017 21:38
nga:Gazeta Blic

Futbollisti i Barcelonës i huazuar te Valencia, Munir El Haddadi, ka shënuar për të barazuar në 2:2 rezultatin për Valencian, në fundin e pjesës së parë.

02/21/2018 13:30

Barcelona ofron miliona euro dhe ‘yllin’ e skuadrës për të rrëmbyer Griezmann