Sporti

Mourinho përgatit befasinë e afatit kalimtar, transferon yllin e madh të Premierligës

03/14/2017 16:16
nga:Gazeta Blic

Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil të dy mund të largohen nga Arsenali gjatë verës, për shkak se u skadojnë kontratat në vitin pasardhës.

“Topçinjtë” mund të humbasin dy yjet e tyre pas largimit të mundshëm të Wenger në fund të sezonit, teksa Jose Mourinho ka bërë gati planin për t’i rrëmbyer.

Sipas “Express Sport” United është gati të dyfishojë rrogën e kilianit, por duhet të mposhtë dhe konkurrencën e Juventusit dhe PSG-së.

Situata është e ngjashme dhe për Ozil, i cili ka lënë gjithçka të hapur në lidhje me të ardhmen e tij.

04/23/2018 10:01

Pogba: Unë nuk kam problem me Mourinhon