Sporti

Mourinho: Ky lojtar i Unitedit duhet të bëjë më shumë (FOTO)

04/19/2017 19:02
nga:Gazeta Blic

Jose Mourinho ka paralajmëruar sulmuesin Anthony Martial, për të cilin ka thënë se duhet të luaj ashtu siç dëshiron ai.

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho nuk është i kënaqur me Anthony Martial, për të cilin tha se nuk po luan si ai dëshiron.

“Lojtarët duhet të dinë se çfarë më pëlqen mua dhe të shkojnë në atë drejtim. Martial ka potencial të madhe dhe mund të luaj mirë për mua, por duhet t’i bëjë gjërat ashtu siç unë dua”, tha Mourinho gjatë konferencës për media.

04/19/2018 16:25

Martial afër gjigantit italian