Sporti

Mourinho dhe Allegri në garë për yllin e Barcelonës

06/16/2017 16:43
nga:Gazeta Blic

Manchester United dhe Juventus janë duke vëzhguar situatën e Andre Gomes i cili pritet të largohet këtë verë nga Barcelona.

Sipas mediave spanjolle Gomes nuk është në planet e trajnerit të ri i cili dëshiron të sjell risi në Camp Nou.

Ndërkohë Mourinho ka shprehur interesim për të pasi sipas tij aftësit e tij mund të japin efekt në Premier League.

Gjithashtu në garë për të është edhe Juventus e cila së shpejti pritet të filloj bisedimet agjentin e lojtarit.

04/24/2018 10:13

Mourinho e dëshiron Ronaldon, për të e jep këtë super futbollist