Showtime

Morena Taraku me 2 fotot që dëshmojnë sa seksi është (FOTO)

10/12/2017 17:49
nga:SH. L

Bukuroshja Morena Taraku njihet për bukurin dhe format e saj trupor.


Forma të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë, shkruan GazetaBlic.

Morena është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Sot ajo ka postuar disa fotografi në të cilat shihet me veshje dimri, me një pallto të gjatë dhe të kuqe në të cilën po duket shumë bukur dhe me shumë stil.

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on